Hakkımızda

Pastane ürünlerini sıcak ve taze olarak sizlere uygun fiyatlarıyla buluşturan Ergenler Fırın birmilyonnokta.com sitesi üyesi olarak büyümeye devam ediyor. Pastaneler bizlere büyük kolaylık sağlayan yerlerdir. Çalışan veya gününü yoğun bir akış içerisinde geçiren kişiler için kolaylık sağlar. Sıcak ve taze ürün hizmetleri sayesinde aradığımız her şeyi kolayca bulabiliyoruz. Güne güzel başlamak için kahvaltılık seçenekleriyle veya solunmak ve keyifli anlar geçirmek için tercih edilen yerler arasında geliyor.

Ergenler Fırın olarak sizlere günlük hazırlanan ürünlerimizi sunuyoruz. Taze ve sağlıklı malzeme kullanılarak hazırlanan lezzetli çeşitlerimizle unutulmaz tatlar yaşayacaksınız. Uzman aşçılarımız tarafından gerekli hijyen koşulları altında hazırlanan ürünlerimizin lezzetlerinin arkasındayız. Çalışanlarımız sizlere ilgiyle yaklaşacaklardır. Aradığınız lezzetli çeşitlerimizi beklemeden alacaksınız.

Şerbetli tatlılarımız, taze simit ve poğaça çeşitlerimiz, pastalar, baklava ve börek çeşitlerimiz, farklı kurabiyeler, İzmir bombası, sütlü tatlılar gibi herkesin tercih edeceği ürünlerimiz raflarımızda sizleri bekliyor. Günlük sıcak olarak yapılan ekmeklerimizi taze olarak tüketeceksiniz. Özel gün kutlamalarınız için tasarım pasta ve özel siparişleriniz sizlerin istediği şekil ve modellerde yapılacaktır. Kısa sürede hazırlanarak sizlere teslim edilecektir.

İstanbul pasta ve pastane sektöründe verdiğimiz lezzetli ve geniş ürün çeşidiyle sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. Taze olarak günlük hazırlanan çeşitlerimizin tadına keyifle bakacaksınız. Uygun fiyatlarımızla sizlere lezzetli hizmetler veriyoruz. Siparişleriniz için bizlere uğramayı unutmayınız. Kendimizi sürekli geliştirerek daha farklı lezzetleri sizlerle buluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Öne Çıkarılanlar

Beylikdüzü Fırın

Beylikdüzü'nde fırın ürünleri arayışınız için çe

Beylikdüzü Pastane

Yorumlar

Organik ve kalitetli bir işletmedir sabah börekleri favorimdir tavsiye ederim

Dilek Z.

5 Yıldız

Her çeşit ekmeği ve tatlıyi bulabileceginiz bi yer

Ahmet B.

5 Yıldız

Merhaba Müşterilere davranış konuaunda h iç nir sorun yok gayet güleryüzle karşılanıyoruz.

Eylem K.

5 Yıldız